הפורום הרשמי לקהילת אמיו אונליין בישראל

פנייה לכל קהילת האמיו הישראלית

Share
    Ãvįęł
    בעל הפורום

מספר הודעות : 4

פנייה לכל קהילת האמיו הישראלית

הודעה by Ãvįęł on 25.10.18 14:18

קהילת האמיו הישראלית

שלום לכולם,
    אני אתחיל מהכרות קטנה שתבינו מי אני ומה המטרות שלי,
    אז ככה קוראים לי אביאל אני בן 22 התחלתי לשחק באמיו מגיל 11-12 בערך,
    בשנים ההם הקהילה היית ענקית היו הרבה שרתים שבאמת החזיקו מעמד הרבה שנים,
    היה ממש כיף לשחק כל הזמן היית מכיר אנשים חדשים עושה משתמשים משותפים ומגדילים את הבנקים,
    אין מה להגיד היו זמנים טובים והאמת היא שאם לא נעשה שום דבר הזמנים האלו לא יחזרו ובעוד בערך 5 שנים אף אחד לא ידע מה זה אמיו.

אז חברים אם אתם גם בעד להחזיר את קהילת אמיו הישראלית לימים הטובים שלה זה הזמן,
    אני בטוח שיהיו כאלה שירשמו שלא ניתן לחזור לאותם ימים מהסיבה שהמשחק ישן אבל אני אסביר לכם משהו
    היום יש כבר עונה 12 או 14 ויש גם כמובן את החלקים ואפשר לקרוא לזה גרסה/ עדכון זאת אומרת שלאמיו היו בערך 50+ עדכונים
    ובכל עונה מוספים חפצים וכל מיני דברים קטנים ובקשר לחפצים יש הרבה חפצים נדירים/ מיוחדים/ עתיקים וכד'
    ולפי מה שידוע לי משחקים עם חפצים בתוך המשחק שיש להם עוד דירוג מושכים שחקנים והרבה גיימרים פשוט מכורים לדברים האלו,
    לדעתי אמיו הרבה יותר טוב מ-DOTA או כל משחק תפקידים אחר מסוג המשחקים האלו.

אז ככה חברים נגיע לנושא החשוב,
    פתחתי את הפורום הזה בחינם מכוון שאין לי כסף כרגע להשקיע על פורום טוב אבל זה יהיה בהמשך,
    חשוב לי שתדעו שאין לי שום מטרת רווח המטרה היחידה שיש לי זה להגדיל את הקהילה ולתת לה מקום שהיא תוכל להתפתח,
    כרגע אני בן אדם יחיד שעובד על הפורום אבל בהמשך אני אפתח אשכול בפורום "דרושים" ושם תוכלו להציע את עצמכם בתור מנהלים, מעצבים או מתכנתים,
    אבל כבר מרגע זה אתם יכולים לקחת חלק לא פחות חשוב וזה להצטרף לפורום ולעזור לקהילת האמיו להתפתח ולגדול.

בברכה, אביאל בעל הפורום.

השעה עכשיו היא 19.12.18 6:19